Beceri Oyunları

Beceri Oyunları

0 notes

Gambol Oyunları

Gambol oyunları sizin için bir adreste birleştiriliyor. Şu anda sadece 3 tane oyun bulunuyor . Bunlar gambol karete , gambol havuz , gambol macera  bu oyunları kısaca anlatmamız gerekirse.

Gambol karete oyununda bir platform üzerinde aralıksız durmadan koşan gambola yardımcı olmalısınız. Karşınısına bir çok engel çıkıyor. Bu engellerden kaçmak için yukarı yön tuşuna basarak kurtulabilirsiniz. Ayrıca yol üzerinde size doğru gelen düşmanlarınızı etkisiz hale getirmek için boşluk tuşunu kullanmalısınız.

Gambol havuz oyununda ise sırasıyla yukarıdaki tramplenden atlayarak havadaki yüzükleri en fazla toplamak. Ve bunun sonucunda en iyi puanları almanız gerekiyor . Havuzdan atlarken karakterimizi fare ile kontrol ediyoruz faremizi nereye sürüklersek karakterde onunda hareket ediyor. Böylece havada daha seri bir şekilde altın yüzükleri toplayabiliyoruz.

Gambol macera oyununda ise okuldaki bir takım maceraları yaşıyorsunuz. Gambol ve arkadaşı ile aksiyon dolu bir yolculuğa cıkıyorsunuz.  Yön tuşları ile karakterimizi kontrol edebiliyoruz. Zıplaması gereken yerelere zıplarken yardımcı karakter gambola yardım ediyor sıkıntı çekmiyorsunuz.

Gambol oyunları oynarken size başarılar dileriz. İyi eğlenceler.

Filed under gambol gambol oyunları